news-image: Прикарпатські енергетики розпочали нову акцію зі збору коштів для потреб АТО
 Збір коштів традиційно проходитиме у центральному офісі компанії, філіях та Центрах обслуговування клієнтів товариства. Цього разу енергетичні волонтери сподіваються зібрати 50 тис. гривень. На ці гроші буде придбано сучасні теплі, водонепроникні бахіли, які одягаються поверх берців і фактично замінюють зимове взуття. За інформацією, що нині є у волонтерів, саме їх вояки потребують особливо.

У енергокомпанії розповіли, що нещодавно, на прохання працівника підприємства, який нині перебуває в зоні АТО, було закуплено 15 пар таких бахіл. Їх через родичів передали безпосередньо воякам.

Волонтери зазначають, що купують тільки ті речі, які дійсно потрібні і передають їх напряму родичам або воякам, без посередників. Адже тільки так можна бути впевненими у тому, що допомога буде цільовою.

«Сьогодні хлопці мерзнуть, особлива проблема є з взуттям, саме тому ми плануємо закупити бахіли, – розповідає куратор волонтерського руху ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Андрій Грабчук. – Бахіли німецького виробництва, ми уже купували їх раніше і наші підопічні дуже задоволені їх якістю. Ми розуміємо, що люди втомилися і збирати кошти стає дедалі складніше, але все ж віримо у те, що нам вдасться успішно провести і цю акцію».