Ці протиріччя призвели до повного відсторонення одного керівника іншим від справ і, по суті, узурпування керівництва однією особою.
Плідна робота в таких умовах далі неможлива.

«Я, Андрій Борисенко, лишаю за собою право на назву «Гіппократ», як ініціатор цієї назви, на візуальні символи — логотип, шеврон, зображення на печатці батальйону, бо вони теж були створені мною.

Яким чином буде переформатована Громадська Організація я поки що не знаю. Просто не володію необхідними знаннями в царині корпоративного права.
Але зміни відбудуться обов`язково.

Ті люди, хто згоден їхати в зону АТО в якокості, по суті, партизан, без будь-яких офіційних паперів і т.ін., так би мовити — на свій страх і розсуд, можуть звертатися до Андрія Черемського в приватних повідомленнях на його особистій сторінці. До добровольчого медичного батальйону «Гіппократ» він ніякого відношення не має, а є керівником Громадської організації в склад якої входять 2 людини. Я і він.

Батальйон Гіппократ продовжить своє існування як ідея, і буде втілений в життя як підрозділ однієї з силових структур.

Так, тепер доведеться багато чого робити знову і з початку, але батальйон, на моє глибоке переконання, повинен виїжджати в зону АТО як структура, що має законні права, а не як партизанська напівлегальна організація, що не зможе жодним чином захистити своїх бійців», — говориться в повідомленні на сторінці «Гіппократу» у Фейсбуці.