Причиною цього стало, за словами кандидатів, приховування Довбенком окремих фактів своєї біографії в офіційних даних, які є на сайті ЦВК.

 

“Михайло Довбенко у 1982-1986 рр. був Першим секретарем Івано-Франківського обкому ЛКСМУ. У 1986-1989 рр. навчався в аспірантурі Вищої комсомольської школи при ЦК ВЛКСМ. А у 1989-1991 роках працював завідувачем відділу організаційно-партійної роботи Івано-Франківського обкому КПУ, – наголосила Ольга Галабала. – Ці факти своєї біографії кандидат у нардепи приховав у своїй офіційній біографії, яка є сайті Центральної виборчої комісі. Ми переконані, що виборчу боротьбу потрібно вести відкрито”.

 

Кандидати закликають Порошенка бути послідовним та рішучим у реалізації обіцянки про забезпечення повного перезавантаження влади.

 

“Ми вваажаємо, що потрібно дотримуватися принципів Майдану і ми не маємо права допускати цього. Можливо, Президент не знайомий з біографією кожного представника на окрузі. Але, допустити у час люстрації людей, які представляють минуле, неможливо. Систему потрібно міняти. Президент повинен відреагувтаи на те, що люди, залучившись його підтримкою , намагаються обманювати у такий спосіб виборців. Наш округ вже раз пережив зраду кандидата”, – переконаний Микола Зелінський.

 

Крім звернення до Президента, кандидати-мажоритарники підготували скаргу до Центральної виборчої комісії, в якій просять перевірити достовірність автобіографії Михайла Довбенка і якщо у ній дісно є неточності, то допонити їх.