Першим заявив про підтримку Садового Олесь Доній. Спочатку у його передвиборчій газеті Народна трибуна, а потім і на агітаційних плакатах. З цих агітматеріалів мер Львова говорить, що «вірить Донію» і закликає мешканців Коломийщини і Городенківщини голосувати саме за цього кандидата.

Не забарився заявити про підтримку Самопомочі і Юрій Тимошенко. У передвиборчій газеті «Народного фронту» Дзеркало Коломиї на першій сторінці опублікований матеріал про те, що висуванець Самопомочі Любомир Грицак знімає свою кандидатуру на користь Юрія Тимошенка.

А тепер ключове питання. Чи міг Андрій Садовий одночасно підтримати двох запеклих конкурентів на одному окрузі і чи взагалі знає про те, що коломийські кандидати прикриваються його ім’ям? А можливо дехто просто видає бажане за дійсне і ніякої реальної підтримки міського голови Львова не має ні один ні інший. Зовсім не буде дивним, якщо вже завтра на коломийських стовпах з’являться плакати з яких Андрій Садовий та Самопоміч будуть агітувати ще за когось із коломийських кандидатів.

Ігор Корнійчук