4_новый размер

На навчання прибули 22 добровольців з усієї України. Саме тут вони навчатимуться надавати медичну та психологічну допомогу у зоні бойових дій. Зокрема, вони набуватимуть навиків як надавати першу невідкладну медичну допомогу, а також транспортувати хворих та поранених в екстрених умовах, повідомляє Департамент охорони здоров`я в Івано-Франківській області.

«Ми свідомо обрали цей табір, бо умови у ньому наближені до польових, з мінімальним комфортом. Ми привезли інструкторів з найвищою кваліфікацією, які проводитимуть навчання за сучасними стандартами», – розповів один з тренерів, головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський.

Як зазначив директор депаратменту охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Мельник, тренерами виступають 7 спеціалістів з обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які сертифіковані за найвищим американським стандартом і пройшли навчання в Польщі.

Медичний загін швидкого реагування «Гіппократ» є громадською організацією, метою діяльності якої є надання медичної допомоги пораненим і хворим (як військовим так і цивільному населенню) у зоні бойових дій, природних катаклізмів та техногенних катастроф, участь у роботах із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання кваліфікованої консультативно-лікувальної допомоги потребуючим.

 

1_новый размер 2_новый размер 3_новый размер 4_новый размер 5_новый размер