ato

“Ми сьогодні зібралися, щоб відправити кращих працівників органів внутрішніх справ, які вже не вперше їдуть захищати цілісність та суверенітет нашої держави. Вони їдуть в зону АТО вже третій раз. Перед відїздом всі бійці зведеного загону пройшли чергові випробовування, не всі дійшли до фінішу, і не всі допущені до несення служби в зоні АТО”, – наголосив очільник прикарпатської міліції Микола Семенишин, пише Галицький кореспондент.

Семенишин зазначив, що бійці відправляються в АТО на 30 діб відповідно до графіка ротації. За його словами, вони забезпечені повністю системами захисту. Це – бронижелети, шоломи, а також теплий одяг, паливно-мастильні матеріали, транспортні засоби. Також зазначив, що немає у бійців проблем з харчуванням та одягом.

“Ми ще направимо керівництво області в штаб АТО, щоб визначитися, де вони будуть перебувати для того, щоб забезпечити їх належними умовами проживання, щоб вони не захворіли”, – зауважив Микола Семенишин.

Військовий капелан отець Валерій поблагословив всіх правоохоронців, що відправляються в АТО та зачитав молитву.

Прийшли провести бійців зведеного загону й вихованці дитячого садка міліції. Вони вручили кожному герою маленьку Біблію.