Троє прикарпатських нардепів не голосували за санкції Януковичу і його оточенню

Про це свідчать дані поіменного голосування за проект постанови №5350 про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності на сайті парламенту. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Загалом підтримали проект 202 депутати, утрималися 3, а не голосували 114 (згодом два голоси попросили зарахувати як “за”) із 319 нардепів.

Зокрема, серед прикарпатських обранців з невідомих причин не голосували троє депутатів. Це обраний в Івано-Франківську укропівець Олександр Шевченко, обраний в Тисменицькому окрузі Михайло Довбенко і фронтовик Володимир Шкварилюк.

Як відомо, під час ранкового засідання у четвер Верховна Рада не підтримала за основу та в цілому проект постанови, яким Раді нацбезпеки й оброни пропонувалося ввести санкції проти екс-президента Януковича та його оточення, хоча документ вносили кілька разів.

Серед осіб, проти яких пропонували запровадити санкції, значаться: Віктор і Олександр Януковичі, Віктор і Артем Пшонки, Андрій і Сергій Клюєви, Микола й Олексій Азарови, Сергій Арбузов, Сергій Курченко, Віталій Захарченко, Юрій Іванющенко, Олександр Клименко, Едуард Ставицький, Олександр Якименко, Дмитро Фірташ, Дмитро Табачник, Раїса Богатирьова, Микола Присяжнюк, Віктор Ратушняк та Віктор Зубрицький.