blagodijnist'

Ініціатор благодійної акції Наталія Сербин повідомила, що на аукціон виставлено фотороботи Кирила Крицуна з Івано-Франківська, який багато подорожує і зараз проживаї в Гані, Західна Африка. Його роботи – це унікальні моменти з життя континенту.

Кожен лот присвяченій одній дитині, батьки якої є учасниками АТО, а кошти, виручені під час аукціону, підуть на допомогу цій родині. Учасник аукціону отримує фотографію від автора і пам’ятку від “Поранені SOS”.

Працівники фіскальних органів Івано-Франківщини не вперше надають допомогу українській армії – на підтримку українського війська перераховано більше 80 тис. грн. Зокрема, податківці і митники здали свій одноденний заробіток та перерахували допомогу Міністерству оборони України в сумі 23 560 грн, Обласному цільовому фонду, утвореному рішенням обласної ради від 21.03.2014 року № 1222-26/2014, для мобілізаційних потреб – 23 560 грн., “Благодійному фонду оборони Прикарпаття” – 20 700 грн.

Крім того, 12 645 гривень перераховано на рахунок “Благодійного фонду оборони Прикарпаття” та Національній гвардії України, передає Івано-Франківська ОДА.