Через пожежу травмувалися троє працівників. Такою була легенда тактико-спеціальних навчань на території Бурштинської ТЕС. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Одним із найбільших потенційно небезпечних об’єктів на Івано-Франківщині є Бурштинська ТЕС.

Безперебійна робота станції вимагає суворого дотримання персоналом правил пожежної безпеки в процесі виробництва. Щоби перевірити боєздатність підрозділів пожежно-рятувальної служби, взаємодію рятувальників та адміністрації об’єкту у випадку виникнення надзвичайної ситуації, сьогодні на території Бурштинської ТЕС влаштували тактико-спеціальні навчання.

За задумом навчань, при проведенні ремонтних вогневих робіт на крівлі мазутного резервуара №4 виникло загорання і вогонь почав поширюватися. Через пожежу травмовано трьох працівників підприємства. Інформація про пожежу надходить до Державної пожежно-рятувальної частини №18 Управління ДСНС в області з охорони БуТЕС “Західенерго”. До місця умовної пожежі за сигналом “Тривога” одразу виїздить чергова варта рятувальників.

На місці вогнеборці розпочали оперативне розгортання, встановили пожежні автомобілі на вододжерело та почали охолоджувати палаючий резервуар.

Одночасно рятували потерпілих.

Тим часом до місця умовної пожежі прибували додаткові сили й засоби. Було оголошено збір об’єктового штабу. Для гасіння пожежі було створено три оперативні дільниці.

Рятувальники оперативно провели підготовку до пінної атаки та за допомогою пінних стволів погасили умовну пожежу резервуара.

Після завершення навчань провели аналіз виконання завдань для особового складу рятувальних підрозділів, повідомили в управлінні ДСНС в Івано-Франківській області.