Як зазначив керівник зведеного загону івано-франківських правоохоронців, які повернулися з відрядження, підполковник міліції Олександр Сорокаліта, ці хлопці на практиці довели, що спроможні виконувати найскладніші завдання, інформують в обласному УМВС.

 

Непрості умови згуртували їх та стали справжньою перевіркою на витривалість і товариську взаємодопомогу. Він щиро подякував за постійну підтримку та турботу керівникам і всьому колективу міліції області.

 

Вітаючи правоохоронців зі щасливим поверненням на Івано-Франківщину, начальник УМВС в області полковник міліції Микола Семенишин найперше висловив загальну радість від того, що усі відряджені місяць тому бійці загону неушкодженими прибули назад в управління. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті територіальної цілісності України, незламність духу під час несення служби прибулих нагородили грамотами та вручили їм грошові винагороди. Також їм надано короткострокові відпустки для відпочинку і відновлення сил.