news-image: Прикарпатські правоохоронці повернулись із зони АТО

 Зустрічати наших захисників прийшли керівники обласного управління міліції та колеги по службі.

– У небезпечних східних регіонах прикарпатські міліціонери зарекомендували себе як справжні професіонали, майстри своєї справи і не на словах, а небезпечною працею довели вірність народові України. Головне, що усі живі повернулися до рідних домівок. Ми пишаємося вами! — з такими словами звернувся до прибулих міліціонерів начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин.

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM956image002.jpg

Відтак за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету і територіальній цілісності нашої держави, усіх бійців нагородили подяками та грошовими винагородами.

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM671image003.jpg

Підполковник міліції Ігор Мартищук, котрий очолював зведений загін івано-франківських правоохоронців, подякував керівництву прикарпатської міліції за постійну підтримку та теплу зустріч. Від себе особисто висловив слова вдячності хлопцям, які були разом.
«Вони не підвели, бо ж відомо, що командир без доброї команди – не командир»,- зазначив він.
http://www.blitz.if.ua/include/img/PM469image004.jpg
Утім, прибулі правоохоронці говорять, що всі як один готові їхати знову і це, як мовиться, навіть не підлягає обговоренню. Зараз же на міліціонерів чекає короткий відпочинок, де вони зможуть побути у колі рідних та близьких, а відтак міліціонери повернуться до виконання своїх службових обов’язків.
http://www.blitz.if.ua/include/img/PM367image001.jpg