Така ротація пройшла знову, а нова зміна, яка відбула у п’ятницю, залишилася на черговий місяць, інформують в обласному УМВС.

Начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин привітав підлеглих з поверненням та подякував їм за мужність, героїзм, вірність Присязі правоохоронця і незламність духу.

– Сьогодні ви повернулись із неспокійного Сходу, дякуємо за сумлінне виконання службового обов’язку, а головне, що повернулися живими й неушкодженими до своїх родин.

Крім того, зазначив очільник міліції краю, найближчим часом до виїзду готується наступна група правоохоронців. На сьогодні керівництво дбає, щоб вони отримали повне екіпірування та сучасне оснащення.

Міліціонери ділилися враженнями, поглядами і емоціями, а їх за час перебування там, їх немало. Були труднощі, але справжній бойовий дух, підтримка один одного насправді допомагали. Також прибулі правоохоронці подякували керівникам обласного УМВС за підтримку та допомогу, яку вони отримували перебуваючи у східному регіоні нашої країни.