news-image: Прикарпатець через слабкі нерви самостійно здався правоохоронцям

 Оскільки господиня у дачному містечку не проживала постійно, доступ до комори був не надто проблемним. Працюючи над розкриттям цієї крадіжки, дільничні інспектори івано-франківської міліції опитували можливих свідків події та перевіряли осіб, які раніше мали проблеми з законом.

Під час проведення обходу території та спілкуванням з громадянами правоохоронці звернули увагу на поведінку одного із місцевих мешканців. Спілкуючись з оперативниками чоловік помітно нервував, не міг дати чітких відповідей на запитання міліціонерів, плутався у своїх показах. Коли зрозумів, що ввести в оману правоохоронців йому не вдасться, все розповів.

Як з’ясувалося, 32-річний чоловік ніде не працює, живе з тимчасових заробітків. Одного дня, проходячи повз господарство потерпілої, побачив, як жінка заносить до приміщення побутові речі – металеву ванну, інструменти та металеву сітку для огорожі, а відтак вирішив їх викрасти. Повернувся до дачі вночі, узяв найцінніше на його погляд та зранку намагався продати на місцевому ринку.

Наразі за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка). Також правоохоронці перевіряють цього громадянина на причетність до аналогічних злочинів. Зловмисникові загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.