Правоохоронці відпрацьовували навички в умовах війни на полігоні у Лисці. ФОТО+ВІДЕО

Під керівництвом заступників начальника обласного управління внутрішніх справ полковника міліції Ярослава Манжелея та підполковника міліції Руслана Воробйова правоохоронці пройшли своєрідне експрес-навчання.

 

Заступники начальників міськрайорганів, керівники підрозділів дільничних інспекторів міліції та інспектори з організації охорони громадського порядку МРВ УМВС почергово займалися з інструкторами на п’яти напрямках.

 

Зокрема, на заняттях відпрацьовувалися прийоми самозахисту та затримання озброєних злочинців, тактика дій при виявленні вибухових предметів, тактика ведення бою та наступу, а також звільнення захоплених злочинцями адмінприміщень. Міліціонери також вдосконалювали свої навички з вогневої підготовки та надання невідкладної медичної допомоги. В умовах, максимально наближених до реальних, міліціонери проводили заняття з відпрацьовування прийомів несення служби на блок-посту.

 

Їх особисто інструктував заступник начальника УМВС в області Руслан Воробйов, котрий свого часу був учасником миротворчих місій в кількох країнах. Здобуті на заняттях знання та навички знадобляться міліціонерам під час несення служби з охорони громадського порядку в зоні проведення антитерористичної операції у східному регіоні нашої країни.

 

Як кажуть в керівництві, такі навчання заплановані для усіх працівників прикарпатської міліції.

 

 

 

 

 

 

Кількість переглядів – 323