http://www.if.gov.ua/include/img/medium/IMG_5426%20(1).JPG

Військовослужбовцям було передано 20 комплектів зимової форми, термобілизну, шкарпетки, карімати та спальні мішки, передає Фіртка.

 

«Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю в Івано-Франківській області сьогодні готуються до чергового виїзду в зону АТО для виконання поставлених перед ними завдань. Ми звернулися до радника голови ОДА Сергія Басараба з проханням допомогти забезпечити наших бійців зимовою формою. Варто зазначити, що на відповідь довго чекати не прийшлося і вже незабаром ми її отримали. Хотів би висловити подяку керівницву обласної державної адміністрації і особисто Олегові Гончаруку за постійну допомогу працівникам, які перебувають в зоні проведення АТО. Упевнений, що і в майбутньому наша співпраця буде плідною», – розповів виконуючий обов`язків начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю в Івано-Франківській області Василь Христін.

 

Слід також відзначити, що 5 грудня з резервного фонду обласного бюджету рішенням сесії обласної ради для забезпечення військовослужбовців було додатково виділено 300 тис. грн.