Через два дні прикарпатці будуть боротися за вихід до півфіналу цих престижних змагань. Про це пишуть Версії з посиланням на Вікна.

11 червня. “Динамо” (Курськ, Російська Федерація) — БК “Калуш” — 69:48.

Росіяни зібрали кращих гравців з різних клубів. Зріст найнижчого гравця був 1 метр 94 см, найвищими було троє — по 2 м 04 см, інформуює кореспондент з місця події.

За курське “Динамо” грав Валерій Яйчун з Київської області, який закинув у наш кошик 13 очок.

Результати чвертей — наступні: 19:12; 17:14; 21:11; 12:11. Найрезультативнішими з калушан були: Майт Кабин — 11; Андрій Бережанський — 13 ; Олег Пелех — 8; Ігор Глущенков, Павло Стороженко — по 7 очок.

12 червня. «Старі гармати» (Німеччина) — БК «Калуш» — 77:48.

Гра з перших хвилин пішла у калушан легко. Практично кожен кидок потрапляв у ціль. Першу чверть наші баскетболісти виграли з рахунком 24:7, другу — 18:17, третю — 14:10 і заключну — 21:14. Найрезультативнішими гравцями БК “Калуш” були: Майт Кабин — 29 очок, Олег Пелех — 11; Ігор Глущенков — 10; Андрій Бережницький та Володимир Чорноус — по 9 очок.

Тренер БК “Калуш”, майстер спорту Олег Пелех поділився з журналістами:

Першу гру з Курськом ми зіграли не на повну потужність. Однозначно, росіяни виглядали сильнішими. Тільки за зростом ми поступається на порядок. Звичайно, можна було б поборотися, але це було б стратегічно неправильно. Нам важливо не травмуватися і поберегти сили на наступні матчі і півфінали. З німцями ми розібралися на одному диханні, і їх зовсім не варто вважати слабкими. Головне — ще попереду“.

До слова, Олег Пелех на церемонії офіційного відкриття чемпіонату зіграв у складі збірної зірок європейського баскетболу у товариському матчі зі збірною Іспанії.

 

І якщо прикарпатці поступилися росіянам у грі, то наша фанзона була найбільш екіпірованою, дружньою і голосистою.

 

Наступну залікову гру прикарпатці проведуть через два дні. Хто буде їхнім суперником за вихід у півфінал — наразі невідомо.

Ігор МУДРИК, журналіст