БК «Калуш» прилетів на чемпіонат Європи в іспанський Сантандер. ФОТОФАКТ

Гравці під орудою калушанина, майстра спорту Олега Пелеха сьогодні проведуть своє перше тренування, а завтра — першу зустріч. Завтра ж відбудеться й офіційне відкриття чемпіонату, пишуть Версії з посиланням на Вікна.

Учасниками чемпіонату зареєструвалися 24 чоловічих та 8 жіночих команд. Серед них – три команди представлятимуть Україну. У віковій категорії 40+ команда «Удави» (Київ, чоловіки), а у категорії 50+ — команда «Кішки» (Київ, жінки) та чоловіча команда БК «Калуш».

Калуська команда стартує 11 червня грою з командою «Динамо» з російського міста Курська. У неділю БК «Калуш» зустрінеться із командою «Old Guns» (з англійської — «Старі гармати») з Німеччини.

За словами граючого тренера БК «Калуш», майстра спорту Олега Пелеха, чемпіонат буде насправді нелегким, адже попри те, що суперниками калушан будуть визнані у світі зірки баскетболу, на позитивний результат впливатимуть і інші фактори. Приміром, першу гру наша команда проведе відразу ж за кілька годин після перельоту з Варшави до Сантандера, не акліматизувавшись і не відпочивши після подорожі.