http://www.if.gov.ua/include/img/DSC_0134.jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC_0134.jpg

Попри непростий час, громади району активно продовжують збирати гуманітарну допомогу військовим, а волонтери, незважаючи на небезпеку, доставляють її на схід країни. У заповненому вщент вантажному автомобілі до небезпечної зони збройного протистояння цього разу відправлено маскувальні сітки, продукти харчування, хліб, питну воду, рибу, консервацію, теплий одяг, засоби гігієни, пічки-буржуйки. У кожний ящик додавали молитовники та свічки.

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC_0347.jpg

Супроводжувати вантаж до місця призначення поїхав волонтер, член координаційного штабу з допомоги учасникам АТО, депутат районної ради, голова районної організації УСВА Дмитро Сатур. Для нього це вже третя поїздка до «гарячої точки» на мапі України. Попередні рази, повертаючись звідти, Дмитро передавав подяку і вітання від військових та переконував, що їх бойовий дух міцний, як і незламна віра в перемогу.

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC_0327.jpg

Днями раніше за кошти, зібрані жителями Тисмениччини, придбали військову амуніцію для бійця батальйону «Івано-Франківськ», жителя с. Загвіздя, який вже вирушив в зону проведення АТО.

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC_0265.jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC_0251.jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC_0239.jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC_0259.jpg

http://www.if.gov.ua/include/img/DSC_0280.jpg