У тюремників Прикарпаття - новий очільник

На засіданні були присутні співробітники управління ДПтС України в Івано-Франківській області. Під час представлення нового очільника Ігор Олександрович наголосив присутнім про першочергові завдання, які нині стоять перед відомством і закликав усіх до плідної праці.

Цього дня Ігор Артеменко відвідав Галицьку виправну колонію (№ 128). У супроводі тимчасово виконуючого обов’язки начальника установи Віталія Микитюка, новопризначеного тимчасово виконуючого обов’язки очільника пенітенціарної служби області Володимира Павліва та заступників начальника управління Сергія Репецького та Юрія Тацаковича Ігор Олександрович ознайомився з об’єктами комунально-побутової сфери та житлової зони колонії, оглянув підсобне господарство, дільницю соціальної реабілітації, лазню, їдальню, кімнати короткострокових та тривалих побачень. Особливу зацікавленість Ігор Артеменко виявив до питання виробничої діяльності та продукції, яка виготовляється в установі. Він наголосив на необхідності активізації роботи щодо залучення інвесторів та розширення асортименту видів виробництва, що дозволить створити додатково нові робочі місця для засуджених. Перебуваючи на об’єктах колонії, заступник Голови ДПтС України цікавився медичним забезпеченням засуджених, організацією їхнього корисного дозвілля. Під час оглядин було окреслено коло питань, які потребують першочергового вирішення.

У ході відвідин установи Ігор Олександрович поспілкувався із засудженими, цікавився їхніми умовами перебування, проблемами, з якими засуджені стикаються та шляхами їх вирішення.

Завершуючи свій візит Ігор Артеменко висловив слова вдячності колективу Галицької виправної колонії за професійну роботу та побажав витримки і наснаги при виконанні своїх обов’язків.