5-й батальйон обстрілюють “Градами” з території Росії. ФОТО

— Ці останні дні 5-й батальйон обстрілювали “Градами”. Обстрілювали з російської сторони. Єдине укриття бліндаж. І чим краще ти вкопаєшся, тим більше шансів залишитися живим. Коли обстріли закінчилися, то ми побачили що все довкола горить. Нас врятувало те, що вітер був в протилежну сторону. А також мужність бійців, які гасили пожежу, — акцентує Євген Гапич.

З території Росії триває обстріл українських військових. Про це у Facebook написав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Так, за минулу добу двічі (з мінометів і з БМ-21 “Град”) були обстріляні позиції поблизу населеного пункту Кутейникове. Упродовж ночі неодноразово обстрілювалися позиції сил АТО в районі Саур-Могили. Обстріл вівся з БМ-21 “Град” з боку Сніжного.. Двічі (з мінометів і з БМ-21 “Град”) були обстріляні позиції поблизу населеного пункту Петровське.

З боку Росії з БМ-21 “Град” були обстріляні позиції сил АТО поблизу держкордону в Луганській області. А з боку Харцизька обстріляний взводний опорний пункт. Обстріл вівся з БМ-21 “Град”.

Крім того, з мінометів обстріляні позиції поблизу Фащевки, блок-посту в зоні проведення операції і командного пункту з боку Дебальцевого.