news-image: Піввідра картоплі для прикарпатських військових на сході

Про створення Координаційного центру швидкого реагування минулого тижня повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко.

Координаційний центр очолив депутат обласної ради Юрій Романюк, повідомляє кореспондент “Бліц-Інфо”.

Як наголосив депутат на сьогоднішній зустрічі з головами районних та селищних рад, цього тижня 430 військових з Прикарпаття у складі 5-го батальйону територіальної оборони вирушають на схід. Ще 350 чоловік готуються до того, що найближчим часом мають відстоювати цілісність країни. Разом з тими, що вже воюють на території Луганської та Донецької областей, це буде приблизно 1000 прикарпатців.

Крім того, Юрій Романюк розповів про проблеми військових. Про брак продуктів харчування, засобів особистої гігієни, обмундирування, медикаментів та інших необхідних речей. Наголосив, що нині потрачено 100 тисяч гривень на закупівлю медичних засобів для військових з Прикарпаття, що забезпечує на 98-99% потреби в лікарських препаратах. А ще голова звернувся до всіх присутніх зі словами, якщо з кожного домогосподарства виділять по кілька гривень, піввідра картоплі, буряка, моркви чи іншої сільськогосподарської продукції, то можна буде зібрати достатньо коштів на закупівлю обмундирування та тони продуктів харчування для військових із Прикарпаття.