На цих зборах зібралися новообраний сільський голова Крихівців, представник фірми забудовника, бійці АТО, а також рідні тих, хто зараз знаходиться на Сході. Андрій Марчук, представник компанії забудовника «Колегія» виступив перед бійцями, інформують Версії з посиланням на ГК.

«Зараз є багато людей з зони АТО, яким потрібна допомога», – зазначив Андрій Марчук. Представник компанії забудовника розповів про те, що в районі міського озера вони збираються звести багатоквартирний будинок, в якому 10 однокімнатних квартир передадуть сім’ям загиблих воїнів та бійцям АТО.

У першій черзі – сім’ї загиблих, в другій – бійці-інваліди, які постраждали на війні. Новообраний сільський голова Крихівців Мирон Гарат розповів, що він одразу підтримав цю ідею.

«Першочергове моє завдання – це забезпечити наших героїв», – зазначив сільський голова. За його словами, можна обирати: або взяти квартиру, або взяти ділянку землі. Також є можливість взяти 20 квартир, за півціни. «Ми укладемо тристоронню угоду між сільською радою, об’єднанням воїнів АТО і компанією забудовника», – додав Мирон Гарат.

У деяких моментах думки присутніх розходились і починались дискусії з різних питань. «Ми не повинні сваритись, ми разом захищали країну», – наголосив Роман Перцей, голова «Івано-Франківської обласної ГО воїнів АТО.

В підсумку обговорення прийняли рішення долучитися крихівецьким воїнам АТО до громадської організації Воїнів АТО Івано-Франківської області. Також, утворити групу з п’яти представників, які будуть відповідальні за інтереси бійців. «Краще мати одну сильну структуру, ніж десять слабких», – додав координатор зібрання Любомир Стрембіцький.