«В нас є дуже серйозна проблема щодо виплати заробітних плат. На сьогоднішній день у нас два райони не отримали заробітну плату за травень місяць. Наше рішення наступне. На наступній сесії розглядатимемо перевиконання бюджету за перше півріччя і таким чином вирішимо проблему з виплатою заробітної плати», – відзначив Олег Гончарук.

Крім того, губернатор Прикарпаття додав, що алгоритм, згідно до якого здійснюється нарахування заробітної плати бюджетникам потрібно змінювати, пишуть Версії.

«Я дякую медикам, що вони віднеслися до цього з розумінням. Ми знаємо наскільки не є великими зарплати у людей і в яких умовах вони працюють, яке забезпечення медикаментами. І вони на сьогоднішній день ні разу не піддалися на жодну провокацію. Тут були «гарячі голови», які закликали розкладати палатки – люди це не зробили.

Я розмовляв з керівництвом, що той алгоритм, який розрахований сьогодні щодо виплати заробітних плат, які стосуються працівників бюджетної сфери, а саме медичної галузі і освіти, в кінці року ми без державної субвенції не будемо мати звідки заплатити гроші. І це очевидні речі, які є. Я думаю, що нам зараз основне забезпечити людям виплату заробітної плати. Я кажу, що затримка зарплати є, але вона не буде більше одного місяця», – додав Олег Гончарук.