marshrutka1

 

Ці порушення допустили водії (199), безпосередньо під час перевезення пасажирів на маршрутах руху та суб’єкти господарювання (36), які надають послуги із перевезення пасажирів. Всього за два тижні проведених перевірок виявлено 71 транспортний засіб з технічними несправностями, з них у 3 автобусах – несправне рульове управління, у 18 виявлено несправність (невідповідність з нормами) шин та коліс, 36 фактів перевезення пасажирів понад встановлену кількість, 15 порушень вимог дорожніх знаків, 6 порушень правил зупинок і стоянок, 3 випадки керування автобусом без ліцензійної картки, 92 – відхилення від визначеного маршруту руху, 2 факти порушень під час здійснення перевезень організованих груп дітей та інші порушення.

Найбільш неприпустимий факт порушення – керування в стані алкогольного сп’яніння задокументували працівники ВДАІ по обслуговуванню території Яремчанської міської ради. Водій автобуса з іншої області, здійснюючи перевезення туристів до бази відпочинку в м.Яремча перебував за кермом напідпитку. Звичайно, за допущені порушення стосовно водіїв складено адміністративні протоколи і їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності, але кожний: і водій і підприємець повинен усвідомити, що за цими цифрами може бути вимір не грошового еквіваленту за допущені помилки, тобто не розмір штрафу, а людське життя.

Якщо свідомо сідати за кермо з проїждженими до ниток шинами, чи будь-якими іншими технічними несправностями то чи вартий такий водій своєї професії? Чи задумується він про наслідки? Про це варто знати як роботодавцям, які беруть на роботу таких водіїв і не контролюють їх, так і пасажирам, які замовчують факти порушень з боку водіїв чим наражають себе на небезпеку.