bronezhylet

За словами Павлюка, військові 5 батальйону отримали 210 бронежилетів, 40 з них закупили за кошти небайдужих людей.

«Я особисто звернувся до людей, розіслав повідомлення, поставив задачі районним військовим комісарам, аби інформувати громадськість перерахувати кошти на фірму, яка виготовляє бронежилети, – говорить полковник Павлюк. – Всього люди та підприємства перерахували 356 373 тисяч гривень. За ці гроші вдалося придбати 40 бронежилетів».

Як каже Ігор Павлюк, в Україні є лише одна сертифікована фірма, яка займається пошиттям бронежилетів марки Корсар. Це фірма «Темп-3000». І вона повністю завантажена роботою.

«Дуже багато замовлення з Міністерства оборони, шиють по 215 бронежилетів щодня, – говорить Ігор Павлюк. – На цій фірмі є два наших офіцери, які буквально з боєм вибивають нам щотижня по 10 бронежилетів. Там черга, як у мавзолеї».

Також за словами Павлюка, у батальйон поступають бронежилети від людей, але вони не відповідають якості. Таких надійшло дев’ять.

«Наші хлопці з батальйону не вірять нікому і правильно роблять, – каже полковник. – Вони знімають пластини з кожного бронежилета і стріляють по ній з особистої зброї. От стріляли в такий і дві кулі просто пройшли на виліт. Це також фірма «Темп-3000», але підробка. Все красиво написано, дата, партія, але виробники неграмотні, написали «бронепрастини».

Коли батальйон відправиться на схід – Ігор Павлюк не знає. «Батальйон в моєму підпорядкуванні, але вказівки по переміщенню і передислокації батальйону я не маю права давати, – говорить Павлюк. – Є вище керівництво, яке приймає таке рішення».