Прикарпатським жінкам допоможуть започаткувати власну справу

Проект реалізується Молодіжним Громадським Центром “Еталон”.

Проект спрямований для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні шляхом залучення до цієї справи жінок. У форматі тренінгу дівчата та молоді жінки дізнаються як складати бізнес-плани, шукати інвесторів, як стати впевненими в собі, психологічні аспекти бізнесу, як правильно ставити цілі, тобто все для того щоб розпочати власну справу. А зустріч з успішними жінками Прикарпаття надихне їх попробувати себе в бізнесі, додасть мотивації та енергії для втілення своїх ідей в життя.

Метою проекту є забезпечити розвиток бізнесу серед молодих жінок Івано-Франківщини шляхом формування в них навиків необхідних підприємцям.

Основним завданням проекту є організація тренінгових навчань для дівчат та молодих жінок, котрі є студентками чи випускницями ВУЗів та прагнуть розпочати власну справу. В рамках тренінгових навчань, учасниці матимуть змогу отримати як теоритичні навички започаткування та ведення власної справи так і познайомитись із кращими практиками успішних бізнес-вумен Прикарпаття. По завершенню навчання усі учасниці представлятимуть власні бізнес-плани та отримують відповідні сертифікати учасників навчань.

Зареєструватися для участі можна до 20 січня, заповнивши анкету за посиланням >>. За результатами розгляду анкет організатори відберуть 15 учасниць.