Результат пошуку зображень за запитом "Василь вірастюк"

У першому випуску проекту телеглядачі стали свідками неймовірних змін у житті 44-річного Павла з села Карнаухівка Дніпропетровської області, йдеться на сайті каналу. 

Двадцять років тому в Дніпродзержинську (зараз – Кам’янське) сталася страшна катастрофа: на повній швидкості трамвай зійшов з рейок. 34 людини загинули, більше ста отримали серйозні травми. Серед постраждалих опинився молодий спортсмен Павло Горбонос, у трамваї він їхав зі своєю нареченою. Дівчина загинула, а хлопець став інвалідом: йому ампутували ногу.

Павло змушений був багато чому вчитися заново. Він повернувся в улюблений спорт – академічне веслування. Завоювавбезліч нагород як член паралімпійської збірної. Отримав три вищі освіти. Створив сім’ю і став батьком. Створив Благодійний фонд реабілітації інвалідів.

Приїхавши до нього в Карнаухівку, лідерка проекту “Время строить” Оксана Марченко та ведучі – архітектор Андрій Богомолов, дизайнерка  Світлана Сабрі – побачили старий будинок без зручностей і в аварійному стані. Вони вирішили, що будівля ремонту не підлягає. Її потрібно зносити і будувати новий будинок.

Житло будували за спеціальною прискореною технологією та індивідуальним проектом. На допомогу будівельникам прийшли сусіди, знайомі, друзі і земляки Павла.

вірастюк время строить

На запрошення приїхали богатир Василь Вірастюк і співачка Віра Брежнєва. “Найсильніша людина світу” з групою байкерів допомогли розібрати каміння й очистити територію, пиляли дерева, викорчовували пні.

Василь Вірастюк сам пережив трагедію: втратив першу дружину, яка загинула під час сходження лавини на гірськолижному курорті. Тому прекрасно розуміє, наскільки важлива підтримка у скрутну хвилину.

Новий двоповерховий будинок для родини Павла побудували лише за два місяці.