ato

«Полковник Вереновський у батальйоні був як куратор, – каже Віталій Дмитрик. – Він – заступник військового комісара Івано-Франківського ОВК. Раніше він був присутнім тут у 5 батальйоні і його особовий склад батальойону вигнав, тому що він негативно відкликався про командира і говорив неправду військовослужбовцям».

Крім цього, каже представник 5 батальйону, Юрій Вереновський дуже хоче стати учасником АТО. Відтак робить все можливе і не можливе, щоб отримати цей статус. Мовляв, йому не одноразово робили попередження. Зокрема заступник з виховної роботи антитерористичного центру полковник Покотило сказав йому, що він немає права там знаходитися, бо його не хоче бачити особовий склад.

«Я тут знаходжуся з першого дня, – запевнив Віталій Дмитрик. – І жодного разу не бачив командира батальйону в нетверезому стані».

Слід додати, що вчора на сесії голова обласної ради Василь Скрипничук теж висловив точку зору військовослужбовців, з якими зустрічався на сході, про те що вони дійсно просять поміняти їм командира. Однак їх безпосереднє керівництво не реагує на відповідні звернення. Військові просять облраду про вплив. Проте, як зауважив Скрипничук, це не входить у повноваження наших обранців.

Читайте також: Наклеп чи злісне порушення: командира прикарпатських бійців АТО звинувачують у зловживанні алкоголем