news-image: Боєць батальйону "Івано-Франківськ" розробив дистанційну стрілкову точку - “ДУСТ – Бандерівський”

У презентації прийняли участь голова ВО “Голос” Ростислав Гудзінський, голова Громадської ради при УМВС Віталій Чорненький, 1-й заступник начальника УМВС в області Віталій Ільчишин, представники ВО “Голос” Олександр Батуро та Павло Ненашев, гроимадські активісти та представники центральних та місцевих ЗМІ.

За словами Ростислава Гудзінського представники об’єднання зараз перебувають у зоні АТО у тому числі і в Іловайську. В той же час інша частина активістів проходить військову підготовку, серед бійців є значний інтелектуальний потенціонал так боєць батальйону “Івано -Франківськ” П.Ненашев  за фахом інженер розробив дистанційну управляєму стрілкову точку (“ДУСТ – Бандерівський”).

Павло Ненашев пояснив, що вказаний пристрій призначений для роботи бійців на Блокпостах, та журналістів у зоні бойових дій. Складається ж пристрій ізстанка для кріплення зброї, який оснащується приладом відеоспостереження, та пристроями для здійснення наведення за азимутальним та зенитним кутами. Керування ж приладом здійснюється на безпечній відстані за допомогою дистанційного пульта.

1-й заступник начальника УМВС Віталій Ільчишин подякував бійцю та представникам Всеукраїнського об’єднання “Голос” за розробку та пообіцяв посприяти його випуску.