romaniuk1

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Для чого в Україні понад 30 000 СБУшників, які НЕ здатні забезпечити охорону та оборону в прифронтовій зоні ЄДИНОГО(!!!) стратегічного залізничного мосту, який з”єднує мирну Україну з фронтовим Донбасом (АТО) в Запорізькій області? Єдиний виїзд до Маріуполя! Навіщо там, в Запорізькій області такий шеф СБУ і все його Антитерористичне управління? Адже, антитерорестична діяльність і профілактика йому, тим більше під час війни (АТО) це 100% компетенція виключно СБУ. А в чому доцільність перебування на займаних посадах таких військових геніїв в штабі АТО відповідного сектору? Вони що, НЕ знали стратегічне значення цього моту, і те що його взагалі НЕ охороняють? А все інше військове начальство розквартироване в Запорізькій області, а влада області та відповідного району? А може вони спеціально його “здали”? Скількох дебілів, зрадників, “тормозів” та інших примітивних високопосадовців утримує знедолений народ України? Ціна питання у мирний час -100 млн. грн. мінімум!!! Чому Порошенко ще НЕ звільнив все коло винних? Невже важко було поставити по обох кінцях моста міні-пости охорони? Загородити та замінувати протипіхотними мінами підступи до мосту? Освітити прилеглу територію! Спорудити повноцінний блок пост з взводом охорони!”, – написав Романюк.

Депутат задається запитанням: “А скільки таких мостів вздовж всієї лінії фронту і в середині України? Навіть на Прикарпатті?”.

Нагадаємо, 20 січня у Запорізькій області підірвали міст під товарним потягом, який їхав до Волновахи.

Днями у цьому напрямку мав пройти потяг з військовою технікою на Донбас. Знищений міст обірвав останню залізничну гілку, що з’єднувала південь Донецької області (Волноваха, Маріуполь) з підконтрольною Україні територією.