http://vikna.if.ua/images/n/grrrrrab.jpg

 За словами депутата Івано-Франківської обласної ради Володимира Грабовецького, заборона комуністичної партії є питанням дотримання демократичних норм резолюцій Парламентської асамблеї Ради Європи, присвячених питанням практики комуністичних режимів.

Як зазначив обласний обранець, Україна належить до країн, у яких падіння тоталітарних комуністичних режимів не супроводжувалося міжнародним розслідуванням їхніх злочинів. Відповідно в наші державі легально діє комуністична партія, незважаючи на те, що самі комуністи не відмежувалися від скоєних в час СРСР злочинів.

«Є факти, які підтверджують злочинну діяльність Комуністичної партії України. Це, наприклад, заклики до порушення територіальної цілісності держави і зміни конституційного ладу, підтримка терористичних організацій та, зрештою, відверта антиукраїнська політика. На руках комуністів – кров українців. Ми повинні знищити п’яту колону у вигляді комуністичної партії та провести справжню громадську люстрацію, аби ці перевертні уже ніколи не повернулися до влади – ані на посади, ані в парламент», – вважає Володимир Грабовецький.

 

Нагадаємо, сьогодні о 10:00 в Окружному адміністративному суді Києва буде розглянуто справу про заборону Компартії України.