1

Ситуація у місті де перебуває Віталій Мерінов спокійна, але вночі час від часу лунають постріли. Що стосується умов проживання, хлопець каже, що сплять у гаражах на надувних матрацах, а їдять гречку та макарони.

Боєць розповідає, що місцеві мешканці і далі ставляться до наших хлопців доволі люб’язно. Священик УГКЦ отець Клавдій навіть привозив хлопцям продукти на блокпост, в той час, коли священнослужителі православної церкви допомагали сепаратистам.

«Після того, як ми прийшли на блокпост, у місті чи не на кожному будинку вивісили синьо-жовті прапори. Була думка, що вони нас бояться і тому так зробили. Але насправді люди бачать, що ми їм зла не бажаємо і тепер можуть не ховати своїх дочок у підвалах будинків. Люди так робили, коли на цьому блокпості були сепаратисти, оскільки боялись насилля над дівчатами», –  каже Віталій.

І додає, що про повернення додому думати ще рано.«Хлопці, які приїхали сюди раніше ніж я, мали поїхати 28 серпня додому на декілька днів. Але оскільки вони ще досі тут, то відповідно, я сам не знаю коли приїду до Івано-Франківська», – сказав Віталій.

Хлопець розповідає, що протистояти окупантові дуже важко, оскільки сепаратисти використовують не просто зброю, а установки «Град» та «Ураган».

«Не розумію, чому Україна маючи потужні резерви бронетехніки не використовує їх. На складах у Харкові є БТР та танки, які можна задіяти в АТО, хоча б для оборони. Якщо наша влада не задіє техніку, то хлопці зі зброєю довго оборону тримати не зможуть», – переконаний боєць.