31-річна жителька села Бережниці Ольга каже, що горда за позицію свого чоловіка, 53-річного Мераба Концелідзе, який добровольцем у складі батальйону «Донбас» захищає територіальну цілісність України, повідомляють Вікна з посиланням на Калуш ФМ.

 

За словами Ольги, таке чоловікове  рішення не було для неї несподіванкою. Адже Мераб активно підтримував події, що відбувалися на Майдані у Києві. Перший раз він поїхав туди ще перед Новим роком. Лютневі події чоловікові довелося пропустити через смерть матері, яка проживала в Грузії. Проте після приїзду він знову повернувся на Майдан, де пробув березень і квітень. А потім разом з п’ятьма своїми одноплемінцями записався добровольцем у батальйон «Донбас».

 

На запитання, чи не пробувала жінка переговорити чоловіка приймати таке рішення, адже це ризик, все-таки на руках двоє діток, Ольга спокіно відповіла, що позиція Мераба така: чоловік — голова, і він сам вирішує. Тож вона його все одно не змогла б відговорити.

 

“Зрештою, я горда за позицію свого чоловіка піти добровольцем на Схід. Хочу сказати, що у грузинів дуже загострене почуття справедливості, для них або справедливо, або ніяк. Зрештою, вони пережили Путінську агресію, і добре знають, що це таке. З нашого села добровольцем до війська, окрім Мераба, пішов лише один молодий чоловік, у якого нема власної сім’ї”, — додає жінка.

 

Також Ольга зізнається, що Мераб телефонує практично щодня, проте про свої військові будні говорить мало. “Знаю, що він водій, що були і в Донецькій області, і в Луганській. Брали участь у боях під Попасним, та іншими населеними пунками. Зараз вже не можу пригадати, якими ще. Завдяки волонтерам їх повністю обмундирували, йому знайомі по Майдану навіть рацію купили” – розповідає вона.