news-image: Роман Вірастюк про перерахунок голосів у 84 окрузі: Вчора наш позов відхилили та сьогодні ми подали його знову

 Висуванець “Народного Фронту” Роман Вірастюк звернувся до суду з вимогою перерахувати голоси. Вчора о 10 годині ранку мав розпочатись розгляд справи. Проте, як повідомив у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» Роман Вірастюк, вчора його подання було відхилене.

«Вчора наш позов відхили, а сьогодні – ще побачимо. Зараз цим займаються юристи. На жаль, поки що я не мав можливості зустрітися з ними, оскільки вчора пізно вночі повернувся з Києва. Але сьогодні юристи подали позов і очікуємо результатів розгляду суду. Маємо підстави вважати, що мої голоси «перекинули» іншому кандидату, тому надіємось на перерахунок. Навіть якщо там буде не мінус 400, а мінус 199 – я зробив все, що міг. Тепер цим займаються юристи», – пояснив Роман Вірастюк.

Нагадаємо, за офіційними результатами ЦВК, всього 403 голоси висуванець “Народного Фронту” Вірастюк програв екс-комуністу Михайлу Довбенку від “Блоку Петра Порошенка” у 84 окрузі.