Як уже повідомлялось, за підтримки  Юрія Солов’я  у м. Снятині нещодавно відкрився «Соціальни магазин».  Саме ці дії кандидата громадський рух ОПОРА розцінив як непрямий підкуп виборців.

Натомість сам Юрій Соловей пояснює, що такі магазини діють на Прикарпатті вже 5 років і є проектом соціальним, а не політичним.

 

“Проект соціальний магазин існує з 2009 року. Його ініціатори – активісти ГО “Громадський форум”, які представляють усі райони області.  Його мета – продаж товарів першої необхідності населенню за цінами близькими до собівартості. Тому говорити про те, що проект зроблений під вибори є нелогічно”, – говорить кандидат у нардепи.

 

За його словами, проект функціонує не тільки у Верховинському, Косівькому і Снятинському районі, але й у всіх районних центрах, містах і навіть селах області: “Територіально він не стосується тільки 89 округу. У Верховині і Косові магазини відкрилися ще у 2012 році”.

 

Також Соловей вважає, що будь-який соціально корисний проект у період виборів можна назвати виборчою піар-технологією, але якщо це несе користь для людей, то нехай так і буде.

 

“Це навіть корисно. Але у даному випадку соціальний магазин є проектом для мешканців області. Це виключно соціальний, а не політчиний проект. Більше того, ми намагатимемося поширювати його за межі області. Ми розроблятимемо відповідну програму на державному рівні для реалізації в інших регіонах України”, – резюмував політик.