lyzhnyk

Про це “Фіртці” повідомили в прес-службі туркомплексу.

 

“Вже 3 грудня будуть відкриті траси: 1С, 2А, В, 5А, 5В, D. Кожен день по мірі готовності будуть відкриватись інші траси та витяги. Слідкуйте за нашим прогнозом на сайті. В суботу, 06 грудня, на вас чекає офіційне відкриття сезону з розвагами, конкурсами та призами. То ж чекаємо з нетерпінням перших лижників та сноубордистів на схилах ТК «Буковель»”, – говориться в повідомленні.

 

Як писала “Фіртка”, схили туристичного комплексу “Буковель” уже другий тиждень вкриваються снігом. Працюють снігові гармати.

 

Щогодини вони “викидають” три із половиною тисячі кубометрів води, краплинки якої у морозяному повітрі й перетворюються на сніжинки.

 

Оскільки води в озерах курорту запасли достатньо, на відміну від попередніх років, одночасно можуть засніжувати по кілька трас на кожному витязі – як для початківців, так і екстремалів.

 

Так званий “штучний” сніг від справжнього, запевняють на курорті, нічим не відрізняється. Тож якщо погода не підведе, новий лижний сезон на “Буковелі” готуються відкрити за тиждень-два.

 

“Кожна траса напилюється мінімум на 40 сантиметрів товщини снігу, щоб запустити трасу. Далі – люди катаються, і траса ще піднімається”, – говорить менеджер з будівництва снігонапилювальних систем туристичного комплексу “Буковель” Андрій Резник.

 

«Температура повітря зараз ідеальна для створення снігу, вона дозволила нам наповну потужність використовувати наші снігонапилювальні системи.  Вже в середу буде відкрито частину трас, але ми й далі будемо напилювати схили, щоб запустити усі траси курорту та забезпечити відмінну якість трас», – розповів  Андрій Резнік, менеджер із будівництва снігонапилювальних систем ТК «Буковель».

 

“До нового сезону ми підготували ряд новинок. Збільшили територію катання до 57 кілометрів трас. Перш за все, звертали увагу на траси для початківців. Започаткували нові авіарейси з Києва, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, Москви і за дуже привабливими цінами. Фактично, вони є конкурентами цінам на залізничні квитки”, – розповідає представник туристичного комплексу “Буковель” Володимир Юзюк.

 

«На гостей чекає ряд новинок. Зокрема, збільшили територію катань – зараз вона складає 57 кілометрів трас. В першу чергу ми звертали увагу на розширення трас для початківців, адже з кожним роком їх приїжджає все більше і більше. Також відбулось оновлення спорядження в пунктах прокату. Традиційно ми маємо в пріоритеті питання безпеки на схилах. В нас є і лижний патруль на схилах, і система відеоспостереження та попередження травматизму. Наш комплекс заходів дає один з найвищих паказників безпеки серед подібних курортів», – наголошує Володимир Юзюк.

 

З початком сезону відкриють нові ресторани, а прокати отримають нове спорядження.

 

3 грудня запустять підйомники, а 6 грудня, усіх запрошують на офіційне відкриття сезону з розвагами, конкурсами та призами.

 

Організатори закликають розпочати катання з національною атрибутикою, тож уже в суботу на схилах Буковелю очікують любителів зимових видів спорту з синьо-жовтою атрибутикою.