bahmatjuk

«Будівництво ще не розпочато. Ми зараз знаходимося на стадії підготовки документації, підрахунків, розробки ТЕО. Це непростий проект, що вимагає грунтовної підготовчої роботи », – сказав він.

Петрашко уточнив, що на сьогоднішній день Ukrlandfarming продовжує пошук інвестора для фінансування даного проекту, а також веде переговори з галузевим портовим холдингом «Портінвест» (Київ) за спільною його технічної реалізації. Він також підтвердив плани компанії з розвитку інфраструктури, зокрема, з будівництва до кінця цього року 13 комбікормового-елеваторних комплексів на території України.

Крім того, Петрашко зазначив, що Ukrlandfarming в будь-який момент готовий вийти на IPO в разі стабілізації економічної та політичної ситуації в Україні та повернення інтересу інвесторів до українських компаній.

Як повідомлялося, раніше агрохолдинг розраховував почати будівництво зернового терміналу в морпорту «Південний» до травня 2014 року. Вартість оцінюється в 700-800 млн доларів. На 2014 рік Ukrlandfarming скоротив обсяг інвестицій в розвиток з раніше запланованих 400 млн доларів до 200 млн доларів у зв’язку з нестабільною політичною та економічною ситуацією в країні. У структуру холдингу входить 111 горизонтальних сховищ для зерна, 6 насіннєвих заводів, 19 птахофабрик, 9 ферм з вирощування курей-несучок, 3 репродуктори, 3 селекційних господарства, 6 комбікормових заводів, 3 склади тривалого зберігання, завод з виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудс» , 6 цукрових заводів, 19 м’ясокомбінатів і 2 заводи з виробництва шкіри.