ato

,Про це Романюк повідомив на брифінгу в Івано-Франківській ОДА.

“Єдина бронетехніка, яка є в 5-му батальйоні в зоні АТО, – це 20 жовтих шкільних автобусів, відібрані в дітей з Прикарпаття, котрі з вересня ходитимуть пішки до школи, – говорить Романюк, – місяць пройшов, автомобільна техніка від міністерства оборони в розпорядження батальйону не поступила, а жовті автобуси стоять як приманка”.

Тому Романюк звернувся до президента і міністра оборони з проханням повернути до 1-го вересня дітям Прикарпаття шкільні автобуси, а бійців 5-го батальйону забезпечити відповідною бронетехнікою та іншими транспортними засобами.

Романюк також попросив Петра Порошенка передати активістам у кожну область зі складів міністерства оборони неробочу бронетехніку, котру активісти відремонтували б власними силами.

“В той час, коли на складах міністерства оборони налічуються десятки тисяч одиниць бронетехніки, яку ніхто за чотири місяці не ремонтує і не передає військам, ми тут збираємо по кілька тисяч гривень для того, щоб придбати хоча б якусь техніку. Якщо вони не можуть або не хочуть відремонтувати бронетехніку, нехай хоча б по 10-20 машин віддадуть на кожну область, де активісти самостійно її відремонтують.