1

Навіть погрози спікера Олександра Турчинова оприлюднити прізвища тих депутатів, які не голосують за дозвіл бійцям АТО голосувати в зоні антитерористичної операції, не подіяли.

В результаті на сайті ВРУ таки оприлюднили списки тих хто голосував «за» і «проти» законопроекту. Також оприлюднили прізвища депутатів, яких не було на засіданні Верховної Ради. Серед них прикарпатський нардеп Василь Гладій.

На окрузі Гладій особа маловідома, і Верховинському, Косівському та Снятинському районам увагу обранець не дуже й приділяє, хоча балотується тут вже вдруге поспіль. Може він не приїхав на засідання сесії тому, що невпинно працює на своєму виборчому окрузі. Мабуть знову багато всього обіцяє людям. Хоча, із 24 передвиборних обіцянок у 2012 році, які давав Гладій, виконано лише 2 (дві!!) – він вступив до фракції «Батьківщини» у парламенті та голосував особисто. Вражаюча ефективність.

У своїй передвиборчій програмі він обіцяв прожитковий мінімум у 2400 грн, збільшення зарплати бюджетників у 2 рази, скасування спеціальних пенсій та пільг посадовців, тотальне очищення судового корпусу,  ревізію результатів державних закупівель та приватизації, відродження й розвитку українського села та багато іншого, але нічого не зробив. Тепер Гладій хоче вдруге прослизнути в парламент, щоб ще на 4 роки отримати  недоторканність та в тиші займатись своїми справами у парламенті.

Цікаво, чи повірять люди знову Гладію і проголосують за нього вдруге не знаємо, але думаю, що висновки робити можна. Відсутність на сесії ВРУ не робить честі народному депутатові. Тим паче в той час коли приймаються дуже важливі законопроекти.