derevjanko-informacija-_193_s61

«З кожним із Вас ми знайомі багато років. І тому з впевненістю можу сказати, що надвірнянські бібліотекарі – велика родина, яка популяризує  українську книгу, працює задля  патріотичного виховання нашої молоді. Ви зуміли перетворити бібліотеки на «живе слово», а заходи в них – на живе й цікаве спілкування», – звернувся до бібліотекарів Юрій Дерев`янко.

 

На думку народного депутата, бібліотеки у країні нині розвиваються за рахунок ентузіазму та активності їхніх працівників. Адже державних коштів на цей напрямок майже не виділяють. Відтак поповнювати книжковий фонд , ремонтувати та підтримувати в доброму стані приміщення доводиться самотужки.

 

«Сьогодні складна ситуація в державі, і ми добре це розуміємо. Тому намагаємось самі вирішити проблему з наповненням книжкових фондів, проводячи конкурси та різноманітні акції. Наприклад, напередодні нашого професійного свята працівники Гаврилівської бібліотеки-філії ініціювали акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Сільський голова, секретар сільради та місцеві підприємці закупили для місцевої книгозбірні літератури на 1500 гривень. Бібліотекарі – люди активні та креативні, в цій галузі у нас працюють виключно патріоти своєї справи», – розповіла директор Надвірнянської Центральної бібліотечної системи Марта Кушнерчук.

 

Цього року Надвірнянська ЦРБ отримала шість комплектів обладнання до комп’ютерів інформаційного інтернет-центру. А зовсім недавно косівська письменниця Марія Влад презентувала в Надвірній свою збірку прози «Кедрове божелліся». Юрій Дерев`янко подбав, щоби книгу отримали бібліотеки та школи Надвірнянського району.