solovey

 Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк і зазначив, що метою прийняття цього рішення повна координація діяльності всіх органів влади для забезпечення безпеки громадян і цивільного захисту населення.

«Відповідно до Кодексу цивільного захисту України Кабінет Міністрів ухвалив рішення про визнання надзвичайної ситуації на державному рівні. Уряд України прийняв рішення про введення режиму надзвичайної ситуації в Луганській та Донецькій областях. Урядом України прийнято рішення про введення підвищеної готовності на всій території України», – заявив Яценюк.

Народний депутат Юрій Соловей вважає, що введення режиму надзвичайного стану це просто м’яка відповідь людям на те, що зараз відбувається.

 «Ми вже давним-давно маємо надзвичайну ситуацію на Сході. А якщо називати речі своїми іменами, то там повномасштабна війна між угрупуваннями ДНР та ЛНР проти  народу України.  Ми чітко розуміємо, що за цими терористичним угрупуваннями стоїть Росія та безпосередньо Путін. Їхня мета дестабілізувати ситуацію в Україні», – сказав Соловей.

І додав, що сьогодні ВРУ зобов’язана визнати, що за всіма подіями, які відбуваються в Криму та на Сході України стоїть Росія.

«Ми маємо дату чітку ознаку, що Росія  агресором і  це має знайти відображення в чіткій постанові Верховної Ради України. Досить вже не договорювати. Ми всі знаємо, але не можемо голосно заявити, що Росія – є агресором. Росія забрала частину нашої території – це пряма агресія на території України. Ми повинні визнати цю країну агресором і це стане підставою для звернення України до всіх міжнародних інституцій. Сьогодні багато говорять про надання нашій державі летальної зброї, але насправді ніхто нічим не допомагає. А Україні сьогодні дуже потрібна летальна зброя і на цьому потрібно наголошувати», – переконаний народний депутат.