news-image: Василь Кедик: Правоохоронці мали б з'ясувати чому відбувся телеміст між Івано-Франківськом та «ЛНР»
Прикарпатський політолог Василь Кедик не розуміє яким чином міг відбутись телеміст між Івано-Франківськом та так званою «ЛНР»
Про це він розповів на засіданні круглого столу «Кому вигідні розмови про федералізацію та як їм ефективно протидіяти?».

На думку політолога проведення телемоста, а тим паче пряма трансляція його в мережі інтернет є неприпустимими діями, передає кореспондент «Бліц-Інфо».

«Це взагалі нонсенс. Якщо ми проводимо цей телеміст, то це означає, що десь фактично ми визнаємо ті організації. Я почав дивитись це спочатку, однак додивитись до кінця не зміг, бо це абсурд. Фактично бойовик так званої «Луганської народної республіки» називає прикарпатського журналіста Руслана Коцабу другом, а той у відповідь також називає його другом. Мені здається, це просто речі немислимі і незрозумілі. І навіть на такому інформаційному рівні, в умовах інформаційної війни, ми не маємо й близько давати приводу, що ми десь якимось чином легітимізуємо ці організації навіть через такі телемости. Думаю, що правоохоронні органи мали би зайнятись цим питанням. Щоб це було перший та останній раз і більше не повторилось», – зазначив політолог.