partija_regioniv

Представники Правого сектору не застав на робочому місці в.о. Тараса Рибака. Він начебто знаходиться на лікарняному. Саме тому відповідав на питання його заступник Михайло Ткачук.

Саме він повідомив по те, що установу ліквідовують і є Наказ з Києва № 150 від 09.07.2014, де голова П.М. Мартинюк наказує ліквідувати Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Івано-Франківській області. Зауважте, що ще в квітні Кабінет Міністрів України постановою №150 від 23 квітня 2014 р. зобов’язав ліквідувати всі юридичні особи публічного права територіальні органи Державної архітектурно-будівельної інспекції в Україні. Згідно наказу Рибака Т.І. вже створено ліквідаційну комісію та написали заяви на звільнення всі 40 працівників Інспекції.

Ліквідація Інспекції Держархбудконтролю в області, згідно цієї Постанови (за підписом Яценюка) лише переформатує цей корупційний орган у структурний підрозділ апарату Держархбудінспекції, згідно їх же ж пропозиції, відзначають у Правому секторі.

Окрім того, як повідомили виданню galka.if.ua у міському ПС на посаду голови керівника нової установи лобіюють кандидатуру регіонала Романа Білейчука, він очолював інспекцію у Коломийському районі і його відставки представники ПС і Самооборони вимагали у березні. Відомо, що Білейчук сам написав заяву на звільнення.

«Піраміда із представників Партії регіонів відбудовуєть», — кажуть у Правому секторі.