news-image: Прикарпатський школяр став чемпіоном Європи з карате
Напередодні спортсмен отримав перемогу на Всеукраїнських змаганнях. До слова, Назар – єдиний учасник збірної України з Прикарпаття.  Рецептом успіху юний спортсмен поділився і з нашими журналістами, про це пишуть Версії з посиланням на НТК.

Назар Никофорук навчається у коломийській гімназії. Хлопець поглиблено вчить англійську, та все ж найбільшим його захопленням є спорт. Вже 6 років Назар відвідує школу бойових єдиноборств Лесюків. Займається 5 разів на тиждень, і це дало свій результат – хлопець став чемпіоном Європи з карате. Міжнародні змагання відбувалися в Ризі (Латвія). У них брали участь близько півтисячі спортсменів, здебільшого із країн Східної Європи. Збірна України теж представила свою команду.

Окрім насиченого спортивного тижня у Латвії, коломияни ще й мали цікаву туристичну програму. Тренер спортсмена Мирослав Лесюк розповідає: «Якби не батьки Назара та усі спонсори, хлопець не зміг би поїхати на змагання». Повернувшись додому, Назар Никифорук довго не спочиватиме на лаврах, а знову почне активно тренуватись, аби здобувати чергові перемоги.