popovych_vasyl'1

Замість традиційного обговорення проекту обласного бюджету, голова фракції «Свобода» Василь Попович взяв слово, щоб висловити свою думку щодо державного.

Отож, за його словами, державний бюджет на 2015 рік є антиукраїнським та олігархічним. Однією із причин такого стану справ свободівець вбачає у іноземному походженні міністра фінансів України Наталії Яресько.

«Хто готував проект державного бюджету?» – риторично запитував своїх колег-депутатів обласної ради Василь Попович.

І тут же сам давав відповідь на своє риторичне питання – міністр фінансів України Наталії, в якої заробітна плата 5 тисяч гривень.

«Вона приїхала з-за кордону, щоб тут працювати на 5 тисяч гривень? Чи може вона робити це щиро за такі кошти. Може вона просто працює на бізнесові структури?» – розмірковував депутат, який, здається, і справді щиро не розуміє як люди можуть працювати всього на 5 тисяч гривень .

На такі зауваження та запитання Василя Поповича, дав відповідь народний депутат України Ігор Насалик, який попросив слова для виступу вже після прийняття обласного бюджету. Нардеп зазначив, що хоч Наталія Яресько і не проживала до цього часу в Україні, проте її батьки родом саме із Івано-Франківщини. Щодо фінансової сторони питання, то тут Насалик просто повторив відповідь самої пані Міністра, яку вона свого часу надала на аналогічне питання іншим людям – «для одних гроші – це ціль, для інших – просто засіб».