Нардепу закидають «незаконний перетин державного кордону, напад на прикордонників та участь у підготовці незаконного перетину кордону особою без українського громадянства».

Дерев’янка також звинувачують у «маніпулюванні суспільно значущою інформацією».

Раніше до бази «Миротворця» потрапила також Юлія Тимошенко.

Як відомо, Юрій Дерев’янко народний депутат України 8-го скликання, обраний депутатом Верховної Ради України по 87 мажоритарному округу, позафракційний, член Ради партії «Воля».

Нагадаємо, Центр «Миротворець» є незалежною недержавною організацією, створеною групою вчених, журналістів і фахівців з питань дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, що займаються творчої наукової та журналістською діяльністю. За інформаційної підтримки Центру «Миротворець» був створений однойменний сайт, який також є незалежним недержавним виданням.

В інтересах збереження життя, здоров’я, свободи вільного пересування та інших прав і свобод громадян України, колективом Центру «Миротворець» здійснюється фіксація і безпечне зберігання інформації щодо тих об’єктів дослідження, в діях яких присутні ознаки злочинів проти національної безпеки України, життя і здоров’я людини , миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Читайте також: 

Геращенко назвав нардепів, які прорвалися в Україну разом з Саакашвілі: у переліку – прикарпатський нардеп Дерев’янко

Союз Саакашвілі і Дерев’янка: об’єдналися антикорупціонери “на словах” (інфографіка)

Прикарпатський нардеп Дерев’янко полум’яно виступає проти закону, який сам намагався “протягнути” ще півроку тому, – блогер (відео)

Понад 16 мільйонів доларів “під подушкою”: прикарпатець Юрій Дерев’янко – у двадцятці найзаможніших нардепів

Шевченко, Дерев’янко та Матвієнко не голосували за заборону показу “Голубих вогників з Останкіно” на українських телеканалах

СБУ затримала на мільйонному хабарі партійного соратника прикарпатського нардепа Дерев’янка (фото)