news-image: Прикарпатський депутат про нову ВРУ: Одна група олігархів протистоятиме іншій
 Та політики ніяк не можуть домовитися стосовно утворення потрібної коаліційної більшості у парламенті задля впровадження потрібних законів у життя. Конфлікт інтересів політичних груп зростає.

Як виглядатиме нова Верховна рада і чи буде вона ефективною, кореспонденти «Бліц-Інфо» дізнавалися у прикарпатських політиків, експертів та громадських діячів.

На думку депутата Івано-Франківської облради «свободівця» Василя Поповича, ця Верховна Рада пройде випробування зимою – з відключенням електроенергії для населення, з проблемами газопостачання та стабілізацією національної  валюти.

«Навесні будемо мати черговий сплеск соціального негативізму до нової Верховної Ради. Щодо коаліції, то вже зрозуміло, що це буде Порошенко, Яценюк та Самопоміч. В якому форматі і скільки буде представлено людей від  цих політичних сил –  це все момент фактичних подій. Вже зрозуміло, що Яценюк – це окремий гравець зі своїми амбіціями та дніпропетровським покровителем. Адже якби хотів бути разом з президентом, то пішов би першим у списку Блоку Петра Порошенка. Тож, можна припустити, що сьогодні буде іти протистояння Яценюк – олігархи. Одна група олігархів проти Порошенка та іншої групи олігархів», – вважає Василь Попович.

Попович зауважує, що можливе повторення тих негативних моментів, що були у 2004 році.

«Хоча, думаю, ще на старті таких подій політики можуть зіткнутись з громадською непокорою, бо підстав уже більш чим достатньо. Адже зараз нічого не реформується, працюють старі схеми. Вважаю, що Україна ще не до кінця осмислила хто є хто. Вибори показали, що суспільно-політична структура, свідомість населення є на дуже низькому рівні», – каже депутат облради.