Керівник спортивного департаменту міськвиконкому Віталій Матешко порушив питання подальшого функціонування івано-франківського спорткомплексу “Олімп” в контексті планування спортивних заходів та їх фінансування у 2017 році, пишуть Версії з посиланням на Курс.

Нагадаємо, депутат міської ради Андріан Волгін оголосив сухе голодування, щоби повернути спорткомплекс у власність міста – “щоб там могли займатися діти”.

Наразі власником “Олімпу” є Прикарпатський національний університет.

Івано-франківський спорткомплекс “Олімп” шляхом “банківських схем” став власністю Прикарпатського національного університету.

Виш перепрофілював його на заняття ігровими видами спорту і проводить там пари.

“Зараз спорткомплекс знаходиться у задовільному стані, але досі не введений в дію басейн – і нічого не робиться, басейн перебуває в аварійному стані. Міська влада звернулася до ПНУ, щоби “Олімп” передали як цілісний комплекс на баланс міської ради. Проект пройшов комісії і 23 грудня буде винесений на сесію міськради”, – повідомив Матешко.

Але, за його словами, позиція ПНУ в цій справі до кінця остаточно невідома. Питання передачі буде вирішуватися між головою міста і керівництвом університету.
“Є ще багато питань без відповідей, – долучився до обговорення депутат міськради, учасник робочої групи з передачі “Олімпу” Віталій Мерінов. – Створена робоча група, відбулося одне засідання. На ньому завкафедри фізкультури ПНУ повідомив, що вони не розглядають повернення “Олімпу” до попереднього стану, щоби встановити там боксерський ринг і килими. ПНУ використовує спорткомплекс для ігрових видів спорту. Оскільки не має іншої сортивної бази, то не розглядає повну його передачу спорткомплексу, а тільки виділення майданчика для спортшкіл і секцій міста”.
Оскільки ПНУ погодився на використання “Олімпу” спортивною громадськістю міста, то спортивний департамент міськвиконкому збирає заявки на проведення занять у спорткомплексі.
“ПНУ готовий вже зараз виділяти години для занять у залах учням міста”, – сказав Матешко.
Заявки приймаються письмові.