news-image: Прикарпатець зібрав унікальний всюдихід

Роман Слободян за фахом – інженер-механік, але взятися за конструювання і переробки різних механізмів його змусило фермерство. У нього було багато землі, і не було можливості купувати нову техніку. Крім того, в господарстві з’явилися стави. Тож Роман і задався питанням, а чи можна сконструювати автомобіль, який би став вірним помічником в поле, в дорозі і на воді. Про це пишуть Версії з посиланням на autonews.com.ua

Спеціальні креслення чоловік не мав, тож малював як вмів. Машину з різних запчастин і навіть лома Роман Слободян збирав рік. На запчастини він витратив приблизно 120 000 гривень. В гараж разом з товаришем приходили о дев’ятій ранку, а закінчували роботу опівночі.

Результат клопіткої роботи перевершив всі очікування: саморобний транспорт не тільки їздить 100 кілометрів на годину, а й добре тримається на воді, видаючи швидкість в 20 кілометрів на годину.

Основою всюдихода став корпус від старої військової машини, двигун – тракторний, на дизельному паливі. Витрата – 15 літрів на 100 км. У бак можна влити 120 літрів пального.

Своє творіння Роман Слободян зареєстрував, записали, машину як всюдихід.