http://image.tsn.ua/media/images3/original/Oct2014/384568272.jpg

З вами ми зустрічаємося вперше, незважаючи на те, що високу посаду обійняли ви достатньо давно. Дуже багато людей зараз з західного регіону працює у Києві. Все ж таки дружин частіше залишають в Івано-Франківську, у Львові. Я так розумію, що ви так само не збираєтеся перевозити свою родину. З цим це пов’язано? Родина не хоче жити у Києві?

-От якби ви були дружиною такого політика,чи схотіли б ви у таких нестабільних умовах переїжджати до Києва, не знаючи, скільки буде працювати чоловік: два, три місяці, яка в нього буде зарплата завтра-післязавтра? Чесно кажучи, власне через такі нестабільні умови не було бажання цього робити. По-друге, я з дружиною прожив 29 років, в нас міцна сім’я, і побоювання, скажімо, такого розриву, що чоловік тут, а жінка – там, що він може якихось прикрощів наробити – такого немає.

 

-Скочити в гречку?

-Чому обов’язково в гречку? Можна і в льон.

 

У вас не має бажання, як-то кажуть, закріпитися в столиці? Купити квартиру? Побудувати будинок? Зробити все, що притаманно людині, яка зазнає такого стрімкого кар’єрного росту?

-Катю, щоб купити квартиру в Києві і побудувати будинок, треба або бути великим бізнесменом, або ж дуже довго працювати на посаді не в теперішні, а в колішні часи, я собі так думаю.

 

Незважаючи на те, що в Киев ви квартиру винаймаєте в Івано-Франуівській області, у вас все ж таки є наділ землі, де ви будуєте весь час все нові будівлі: і баню, і будинок один, і гостьовий… Не такий ви вже й бідний.

-До того часу, як я переїхав до Івано-Франківська, я проживав з дружиною в Делятині в домі моєї тещі, царство їй небесне. По спадку ми отримали від неї хатчину, і коли вона ще буле жива, побудували для неї окрему хатчину, як гуцули кажуть, “дідорню”. Єдине, що я спромігся за ці роки – побудувати для себе сауну. Я просто сауну люблю і люблю здоровий спосіб життя.
-Я так розумію, це будиночок в горах.

-Делятин в 10 км від Яремчі. Це ще не є високі гори, але там свіже повітря, там красиво. Завжди, коли у мене є така можливість, якщо у мене випадає один день, я затрачаю 11 годин дороги до Івано-Франківська, 11 назад, щоб на 3-4 години приїхати в Делятин попаритись в сауні, подихати свіжим повітрям, послухати пташок. Це надзвичайно релаксує.